با سلام فراوان به شما مشتریان گرامی،به مرکزتعمیرات مانیتور خوش آمدید!

شما در این بخش می توانید برای ما نظر ارسال کنید زیرا ما برای خدمات دهی بهتر به نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما نیازمندیم.می توانید در مورد تعمیرات سوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را بدهند.در این تالارگفتگو می تونید به خیلی از جواب ها برسید وهمچنین ازتجربیات دیگران نیز استفاده کنید.

راستی اگر مانیتورشما دچار مشکلی شده که علت آن را نمی دانید می توانید درهمین جا  این مشکل را بازگوکنید،به این طریق افرادی که در این تالارگفتمان حضور دارند میتوانند شمارا راهنمایی کنند و تازه این که کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای ما نیز دائما مطالب شمارو می بینند وبه این طریق می توانید به راحتی به جواب سوالات خود برسید.

اصلا فرقی نمی کنه که سوالتون در مورد چه نوع نمایشگریه اگرتلویزیون شما دچار اشکال شده یا مانیتور توی خونه ، یا اگه مانیتور شرکت و اداره شما مشکلی نیست با ما درمیان بذارید.این که نوع مانیتور صنعتی – پزشکی – یا ۳D و یا تاچ هست و یا برندش چیه فرقی نمی کنه.تکنسین های بخش تعمیرات مانیتور پاسخگوس شما خواهند بود.

! یک مورد خیلی مهم !

زمانی که مانیتور یا هرنوع نمایشگری که دارید دچار خرابی شد باید حتما برای تعمیراتش دستگاه رو به تعمیرگاه منتقل کنید و این به دلیل پیچیده بودن ساختار یک مانیتور و یا تلویزیون و یا هر نوع دستگاه نمایشگر هست.خرابی و مشکل این نوع دستگاه ها باید توسط تکنسین و تعمیرکار حرفه ای تشخیص داده بشه و بعد کارتعمیرات روی دستگاه صورت بگیره.

به هر حال اگه هر سوال – نظر- انتقاد و یا پیشنهادی دارید می تونید برای ما ارسال کتید، ما منتظر شنیدن نظرات سازنده شما هستیم.